Пристрій для беплатного скачування додатків: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні

Якщо ви є користувачем різних додатків з області ІТ, то напевно вже чули про Setapp — чергової новинки від компанії-виробника MacPaw.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть її полягає в тому, щоб надати користувачам можливість необмеженого доступу до всіх розробок компанії MAC з області додатків. Вартість місячного користування нової утиліти становить 10 доларів.

Виробники, проте, заявляють, що в подальшому список додатків буде дещо скорочено. Згідно з планом, в ньому залишиться не більше 300 найбільш якісних і доступних додатків, затребуваних серед користувачів.

До речі, сама компанія отримує не всю суму, а тільки 30%. Все інше отримують безпосередні розробники додатків, запитуваних користувачами через Setapp.

Сьогодні новинка ще не запущена. За повідомленнями представників компанії, вона перебуває в стадії тестування. Однак записатися в чергу на її використання бажаючі можуть вже сьогодні. Запис проводиться на офіційному сайті MacPaw.

Очікується, що новинка буде користуватися великою популярністю серед найбільш активних користувачів мобільних додатків, які до цього змушені були витрачати на їх придбання значно більше.

Share your thoughts