Прищіпка-метеоролог: інноваційні ідеї

А з вами бувало таке, що вивішувати білизну на сушку, вам через деякий час доводилося поспіхом знімати його, щоб уберегти від початку дощу? І дуже добре, якщо ви встигали зробити все вчасно, і взагалі, виявлялися будинку в потрібний момент. А якщо ні? Ось для таких людей і винайдена прищіпка Peggy, що виконує функцію метеостанції кишенькового масштабу.

У розробці й створенні гаджета взяли участь такі компанії, як WT Sydney Group і ОМО (остання спеціалізується на виробництві товарів для прання). Заряджається новинка через звичайний USB-порт, а сигнали про прийдешнє дощ посилає на ваш смартфон, попереджаючи про опади за кілька годин, щоб ви не почали велике прання даремно. Погоду розумна прищіпка може «пророкувати» завдяки датчиках вологості, температури і ультрафіолету.

До речі, новий пристрій стане в нагоді не тільки домогосподаркам, але і тим людям, які люблять проводити час у походах. Коли прищіпка з’явиться у продажу — невідомо. На даний момент розробники трудяться над тим, щоб максимізувати ємність використовуваного в ній акумулятора, щоб пристрої вистачало надовго. Цей аспект дуже важливий при далеких походах і прогулянках.

Поділіться своєю думкою