Принтер для смартфона: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні, для початківців

У століття цифрових технологій звичні старі речі на зразок паперових книг або альбомів з фотографіями знаходять якийсь особливий шарм. Правда, далеко не завжди ці чарівні речі можна отримати тут і зараз.

Наприклад, щоб надрукувати фото зі смартфона, потрібно пройти цілий квест: знайти комп’ютер, копіювати фотографії туди, а після передати на друк принтера, якого, до речі, може і зовсім не бути. Але навіть якщо вся необхідна техніка у вас в наявності, їй часто неможливо скористатися тут і зараз. Не потягнеш все це на переговори або поїздку. А тому, щоб роздрукувати фото, доведеться набрати терпіння.

А що, якщо можна роздрукувати знімок негайно з допомогою невеликого принтера?

Якраз такі мініатюрні пристрої і винайшла американська компанія SnapJet. Щоб зрозуміти, як вони працюють, доведеться згадати старий добрий «полароїд». У Росії цей бренд став загальним назвою, що позначає фотоапарати з функцією миттєвого друку знятих кадрів. Ті з вас, хто застав 90-е, напевно, пам’ятають це диво техніки.

Також працює гаджет від SnapJet, з тією лише різницею, що роздруковує він не те, що зняв сам, а те, що зберігається в пам’яті вашого смартфона. Щоб зробити друк, досить покласти на принтер телефон екраном вниз і натиснути кнопку. Пристрій сканує зображення, а після відправить на друк, причому в результаті ви отримаєте не просто картинку на папері, а повноцінну фотографію як з фотосалону.

Як видно, взаємодіяти з пристроєм вкрай просто. Але творці передбачили можливість для користувачів перепрограмувати його, щоб добитися кращого ефекту.

Правда, поки ціна таких пристроїв за кордоном «кусається» — близько 150 доларів США за штуку. Якщо ви вирішите побудувати свій бізнес на перепродажі таких товарів, з урахуванням накрутки ціна в роздробі буде ще вище. А це істотно обмежує вашу цільову аудиторію.

Поділіться своєю думкою