Принтер для кави

Від чашечки кави з красивими малюнками на поверхні напою отримуєш величезне естетичне задоволення. Але зобразити художні шедеври на тендітній кавовій пінці під силу не кожному. На допомогу починаючому баристе приходять сучасні технології. Сьогодні у продажу є унікальні 3D-принтери, що дозволяють перетворювати звичайний ароматний напій в справжній витвір мистецтва.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

«Розумний» пристрій вод назвою Ripple Maker здатний надрукувати абсолютно будь-які картини на кавовій пінці за допомогою натурального кавового екстракту. Щоб отримати бажаний результат, досить пов’язати девайс з електронною художньої бібліотекою. Власник приладу в кілька кліків вибирає потрібний йому малюнок і натискає кнопку «старт». Буквально через кілька секунд після цього в чашечці кави з’являється вибране зображення.

Унікальний принтер, розроблений ізраїльською компанією SteamCC, дозволяє змалювати навіть детальні портрети своїх користувачів, якщо такі занесені в базу даних.

Роздрібна вартість агрегату встановилася на рівні 1000 доларів. Також виробник стягує плату за річне обслуговування в розмірі 75 в.е. Приватним покупцям придбання принтера поки недоступне: продають його тільки великим компаніям і мереж громадського харчування.

Потрібно відзначити, що придбання дорогого кухонного приладу може стати вкрай вдалою інвестицією, що дозволяє господарям кафе і ресторанів залучити значну кількість нових відвідувачів.

Share your thoughts