Принтер для друку таблеток: інноваційні бізнес-ідеї, іноземні ідеї

Вважаєте, що панацея від усіх хвороб — це фантастична мрія людства, якої ніколи не судилося здійснитися? А ось і ні! Вже сьогодні вчені Сінгапуру розробляють унікальний 3D-принтер, на якому можна буде в буквальному сенсі слова друкувати подібні медикаменти.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть розробки полягає в тому, щоб друкувати унікальні оболонки для таблеток, які забезпечують різний по тривалості і початку процесу всмоктування тих чи інших діючих речовин, що містяться в таблетці. Тобто в одній пігулці можна буде об’єднати одразу кілька препаратів і засвоюватися вони будуть кожен у встановлений для нього час. Такий принтер дозволить суттєво полегшити життя людям, які змушені щодня приймати безліч ліків. Найчастіше такі хворі плутають таблетки, не враховують час прийому або просто забувають прийняти один з препаратів. А між тим, подібна забудькуватість нерідко мати досить негативні наслідки. Крім того, варто знати, що відсутність контролю над засвоєнням препарату знижує його ефективність.

Сьогодні розробники вирішують нову задачу. Вони вивчають можливості комбінування препаратів. У разі успішних випробувань новинка буде встановлена в медичних установах країни.

Share your thoughts