Прилад, що імітує звук дощу

Вчені давно помітили, що звук падаючих крапель діє на нервову систему людини заспокійливо і заспокійливо. Багато людей відчувають насолоду, слухаючи дощ за вікном. Але опади мають властивість закінчуватися, і задоволення йде разом з ними. Продовжити приємні хвилини пропонує американська компанія під назвою Rain Maker.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб надати цільовій аудиторії можливість насолоджуватися «піснею» дощу в будь-який час, американці сконструювали унікальний музичний інструмент Rain Maker. Він представляє собою міцну скляну трубку, усередині якої вміщено безліч дрібних металевих кульок. З їх допомогою створюються потрібні звуки.

Прилад уміє працювати в 12 режимах. У кожному з них інтенсивність «дощу» різна. Самий потужний режим створює ефект тропічної зливи.

Маркетинг зробив свою справу. Апарат оцінили тисячі споживачів. Багато молоді батьки виявили, що з його допомогою набагато простіше вкласти дитину в ліжко. Варто Rain Maker сьогодні 18 доларів. Виробник, бачачи успіх продукції серед своїх співвітчизників, будує плани на підкорення міжнародної арени, але у російських підприємців ще є час його випередити.

Share your thoughts