Прилад для попередження астматичних нападів: інноваційні бізнес-ідеї

Астматики відмінно знають про те, скільки проблем тягнуть за собою несподівані напади астми. Причому, як для них самих, так і для оточуючих. Не так давно для вирішення цієї проблеми був розроблений прилад Health and Environmental Tracker. Ні, зрозуміло, щось подібне існувало й раніше, однак новинка відрізняється тим, що може одночасно фіксувати велике число показників.

Складається гаджет з браслета, який фіксує температуру повітря, а також — аналізує його на наявність різноманітних алергенів і зміст озону. Ще одна складова новинки — датчик, який кріпиться до грудей хворого. Він фіксує частоту пульсу, дихання, серцебиття, показники кисню в крові і навіть — електричний опір шкіри і хрипи, характерні для бронхоспазмов. Також у конструкції пристрою передбачений спідометр, за допомогою якого проводиться вимірювання потоків видихуваного людиною кисню. При спазмах цей показник, як правило, порушується.

Поки що пристрій знаходиться лише на стадії тестування і продаж не надійшло. У випробуваннях беруть участь добровольці, приголосні носити прилад протягом дня. У разі успіху, масове виробництво новинки буде запущено вже через 3-5 років.

Поділіться своєю думкою