Прикраси з дроту

Біжутерія в стилі hand-made користується великою популярністю у сучасних модниць. Примітно, що для її створення можна використовувати найбільш доступні та недорогі матеріали. Наприклад, молода російська підприємниця Ксенія Гущина взяла за основу звичайну мідний дріт. За допомогою свого таланту і фантазії дівчина стала створювати вишукані прикраси, які буквально за кілька місяців перетворилися на постійне джерело стабільно високого доходу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Це сьогодні Ксенія може назвати себе успішною businesswomen. Її шлях до заробітку був досить довгим і нелегким. Дівчина пробувала себе в різних видах рукоділля, але кожен раз стикалася з величезною конкуренцією інших майстринь. І тоді їй в голову прийшла «дротяна» ідея. Спроба знайти не настільки масовий продукт виявилася дуже вдалою.

Роботи рукодільниці викликають справжній захват. Так як в Росії створенням біжутерії з дроту практично ніхто не займається, то доводилося вивчати закордонні майстер-класи на іноземних мовах. До речі, в Англії, Америці і Франції дротяні прикраси, виготовлені вручну, цінуються не менше, ніж промислові аналоги з дорогоцінних металів.

Для реалізації проекту потрібно мінімум вкладень. Стандартний набір інструментів (плоскогубці, бокорізи, круглогубці і т. д.) коштує не більше 1000 рублів. Мідний дріт теж коштує недорого, і для створення прикрас її потрібно небагато. В тандем до основного матеріалу можна використовувати різну фурнітуру, камінці, бісер, намистини.

Творчість Ксенії Гущиной придбав таку популярність, що дівчина навіть відкрила невелику школу рукоділля в своєму місті, де викладає майстерність плетіння з дроту. Її намиста, діадеми, брошки, шпильки нерідко можна зустріти на престижних виставках. Роздрібна ціна прикрас в рази перевищує їх собівартість, рентабельність бізнесу зашкалює. Тому проволокоплетение дуже швидко переросло з простого хобі на постійну високооплачувану роботу. Незважаючи на це, конкуренція поки мінімальна, і бізнесменам рукодільного характеру варто подумати про те, щоб якомога швидше освоїти аналогічне майстерність і почати заробляти, не виходячи з дому.

Share your thoughts