Приготування коно-піци: бізнес-ідеї виробництво, іноземні, в маленькому місті, для початківців

«Коно» прийшла в Росію з Італії і затьмарила собою обридлу піцу і схожу за формою шаурму. Торгівля цим блюдом дозволяє заробити, вклавши трохи грошей.

Коно-піца відноситься до фаст-фуду. Принципова відмінність від шаурми і піца-ролу в тому, що оболонка для начинки хрумтить і являє собою конус. Внутрішня складова нагадує інгредієнти для піци — це курка, ковбаса, гриби, помідори, маслини, цибуля, сир, перець. В якості альтернативних варіантів використовуються салати або фрукти.

Готувати коно-піцу можна у фургоні, облаштовувати величезну кухню не обов’язково. Знадобиться піч та прес для готової продукції. Вибирати місце потрібно поряд з місцями масового перебування: торговими центрами (або всередині них), вокзалами, виходами з метро, входами в парк і на стадіони, а також поряд з лікарнями, гуртожитками і готелями.

Тісто купується замороженим, вручну дозується і з допомогою преса підрум’янюється і формується. Після цього стаканчик розрізається навпіл і смызывается соусом, заповнюється начинкою і відправляється в піч або мікрохвильовку.

Вартість преса складе 34 тисячі рублів, конвекційної печі — 40 тисяч. Для реалізації продукції знадобиться закритий вуличний прилавок (габарити 2 на 2 метри) вартістю 149 тисяч рублів. Викладати товар потрібно буде на теплову настільну вітрину (38 тисяч рублів за вітрину розміром 470×420×720 мм). З додаткового обладнання нам знадобиться стілець для продавця (500 рублів). Ця графа витрат коливається в межах 260-261 тисячі рублів.

У перші дні роботи вам знадобиться придбати всі інгредієнти, з нуля це потребуватиме 20 тисяч рублів. В подальшому, купуючи все в міру необхідності, ви будете варіювати цю суму. Витратні матеріали та доставка обладнання обійдуться вам в 15 тисяч рублів. Близько 50 тисяч піде на реєстрацію у податковій, погодження із санепідемстанцією та оплату оренди. Всього на старті доведеться вкласти близько 348 тисяч рублів.

Реалізовуючи 100 коно-піц в день по 120 рублів за штуку, в місяць ви заробите 360 тисяч рублів, 180 тисяч будуть чистим прибутком підприємства. Не так вже й погано — розширюючись, ви зможете відкривати нові точки і розширювати асортимент продукції.

Поділіться своєю думкою