Прозорий праска

Як відомо, процес прасування викликає, часом, масу труднощів. Статистика показує, що багато господинь не люблять саме цей вид домашньої роботи. І не дивно: гладиш, гладиш річ, стараєшся, а з-за одного невірного руху або через недогляд на тканини несподівано утворюються неприємні «запрасовані» складки, розправити які потім значно складніше. За вирішення цієї проблеми взявся досить відомий в своїх колах дизайнер Донг Чи Сек. Молодий новатор розробив унікальну модель прозорого праски.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Підошва прасувального апарату під назвою «В-725 IRON» виконана з особливого загартованого скла. Тобто праска абсолютно прозорий, і його власник має можливість бачити все, що відбувається під ним у процесі розгладження речі. Таким чином, поява випадкових складок абсолютно виключено.

Нагрівання скляної підошви відбувається за допомогою електротермічних дротів, які розміщені усередині конструкції. Звичайно, в моделі ще є деякі недоліки. Наприклад, пресування тканини йде не так ефективно, як при використанні традиційного металевого праски. Але це не заважає «В-725 IRON» успішно продаватися на території Америки за ціною 150 доларів. Розробник активно працює над удосконаленням свого винаходу і планує налагодити постачання скляного апарату за кордон.

Share your thoughts