проведення ярмарків в інтернеті

Пристойний дохід можна отримати, займаючись організацією тематичних інтернет-виставок, розпродажів і ярмарків. Початковий капітал повинен бути не менш 100 000 рублів. Грошові кошти потрібні для того, щоб організувати торгову площадку і розрекламувати цей ресурс.

Для організації підприємства не потрібна наявність приміщення, що істотно заощаджує бюджет. Знайти клієнтів, які захочуть виставляти власні товари на вашому інтернет-ресурсі, теж не складе праці: на просторах всесвітньої павутини достатньо умільців, створюють щось своїми руками і бажають отримувати прибуток від власного таланту.

Спочатку потрібно заручитися підтримкою веб-дизайнера, який зможе створити гідну майданчик зі зрозумілим інтерфейсом і привабливим зовнішнім виглядом. Не обійтися вам і без допомоги хорошого копірайтера, здатного створювати привабливі текстові описи товарів.

Подбайте, щоб покупці могли оплачувати товар кількома зручними для них способами (через електронний гаманець, за допомогою кредитної карти тощо). Бажано надати клієнтам можливість оперативно зв’язуватися з працівниками магазину, або з вами особисто для вирішення виниклих питань.

Інтернет-бізнес — всесезонна починання. Тобто продаватися товари на таких ярмарках будуть протягом усього року, але найбільший ажіотаж наголошується в передсвяткові дні.

Власник торгової площадки бере певний відсоток прибутку від вже проданих товарів, або можна брати членський внесок з бажаючих виставити свої творіння на продаж. Щоб швидко отримати хороший дохід, потрібно оцінити затребуваність тих чи інших товарів і постаратися вибрати найбільш популярну, але малоконкурентную тематику.

Якщо реклама побудована грамотно, щомісячний прибуток складе близько 50 000 рублів. Тобто окупність ідеї дуже швидка.

Поділіться своєю думкою