Противірусний шарф

Лікарі всього світу в один голос твердять, що в період серйозних епідемій просто необхідно надягати стерильні маски. Але такий аксесуар виглядає, м’яко кажучи, непривабливо, тому від його носіння відмовляються дуже багато. Вихід із ситуації знайдено за допомогою креативного дизайнера з Америки Ендрю Кесслера. Молодий чоловік створив унікальну модель противірусної пов’язки, яку з задоволенням зроблять частиною свого гардеробу навіть найвимогливіші і примхливі модники і модниці.

Виріб під назвою Scough зовні виглядає як стильний шарф. Але всередину його вставлено якісний фільтр, який затримує мікроби і не дозволяє їм проникати в організм через дихальні шляхи. Таким чином, обмотавшись шарфом буквально за очі, його володар не тільки буде виглядати стильно, але і вбереже себе від захворювань.

Модний атрибут виготовляється тільки вручну. В якості основи дизайнер застосовує найрізноманітніші тканини і забарвлення. Фільтруюча вставка — знімна. Термін служби складає близько 3-х місяців, після чого деталь слід замінити на аналогічну.

Перуть шарфик, звичайно ж, тільки руками, отримуючи при цьому елемент для фільтрації.

Ціна комплекту, що включає сам шарф і один змінний фільтр, коливається в діапазоні від 40 до 60 доларів. Фільтри також продаються окремо за ціною 10 доларів за штуку і 20 доларів за 3 штуки.

Поділіться своєю думкою