Протимікробна куртка

Ця куртка — Germinator Transit Jacket — розроблена компанією Betabrand, що спеціалізується на випуску високотехнологічної одягу. Її призначення — захист організму не тільки від холоду і опадів, але і від мікробів. Матеріал, з якого пошита куртка — водонепроникний фліс.

У манжет, коміра і капюшона є спеціальні підкладки, які містять іони срібла і наночастки, що перешкоджають росту бактерій і пригнічують шкідливі мікроорганізми. Всі ці частини верхнього одягу досить просто і легко відстібаються випираються. При цьому манжети настільки еластичні, що ними можна покрити повністю долоню, а воріт — досить високий, достающий до середини носа, що є надійним захистом не тільки від мікробів, але і від неприємних запахів, яких в мегаполісах чимало, особливо — в громадському транспорті.

Розробка призначена для використання у великих містах, де велика скупченість людей, багато з яких в сиру і холодну погоду крім своєї волі є рознощиками різних інфекцій і вірусів, перш за все — грипу та ГРВІ. Варто куртка 223 долари і 20 центів.

Поділіться своєю думкою