Простий бізнес на подачі оголошень

Сьогодні є безліч способів отримати дохід практично без вкладень. Достатньо проявити кмітливість, і прибуток у вас в кишені. Відмінний бізнес можна побудувати на банальної подачі оголошень. Заробіток простий і доступний. Такий варіант прекрасно підійде навіть для студентів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть проекту полягає в наступному. Напевно, кожен з нас помічав, що в газетах, журналах та інших друкованих виданнях часто зустрічаються оголошення про продаж автомобіля, в яких немає ні фотографії, ні детальної інформації. Як правило, такі оголошення дають люди, які не дуже «дружить» з комп’ютером і мало розуміють в Інтернеті. І таких людей досить. Продати машину через газету шансів небагато. Набагато оперативніше транспорт реалізується через Всесвітню павутину. Так ось: можна обдзвонювати продавців і пропонувати їм свої послуги з розміщення якісних оголошень на популярних ресурсах.

Все дуже просто: ви домовляєтеся про зустріч, приїжджаєте на неї з фотоапаратом, робите знімки продаваного автомобіля з вигідних ракурсів, складаєте детальний опис і розміщуєте інформацію про продаж в Інтернеті. За послугу з автовласника можна брати, наприклад, 200-300 рублів. Ті, хто продає машину за 100-500 тисяч рублів, а то і дорожче, явно не пошкодують мінімальної суми за можливість знайти покупця як можна швидше.

Сума заробітку залежить від кількості клієнтів, яких вам вдасться знайти. У день можна обслуговувати 3-5 чоловік. Досить непоганий дохід для студентів. Почавши з малого, за пару-трійку місяців роботи цілком реально зібрати пристойний стартовий капітал на розвиток власного бізнесу в будь-якій іншій сфері.

Share your thoughts