Просочення бетонної підлоги

Дуже часто в приміщеннях гаражного типу ми можемо бачити примітивне підлогове покриття з бетону. Незахищений бетонний пол, який піддається значним механічним навантаженням, дуже швидко забруднюється і починає руйнуватися. Але сьогодні в продажу з’явився особливий склад під назвою МТ, який вирішує безліч проблем, пов’язаних з недосконалістю бетону. Пропонуючи цільової аудиторії просочення бетонної підлоги цим складом, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основна перевага нової просочення полягає в тому, що вона здатна проникати навіть в мікротріщини, невидимі неозброєним оком, і якісно їх заповнювати. При нанесенні на поверхню рідина спочатку розтікається, потім починає розбухати і перетворюватися в гелеобразную масу, а потім застигає. Вийшла глянсова поверхня відштовхує воду, пил, збільшує коефіцієнт міцності бетону в 1,5 рази. Підлогове покриття, оброблене складом МТ, показує відмінну опірність температурних перепадів — йому не страшні ні мороз, ні спека.

Переваги нової просочення очевидні. Залишається лише закупити всі необхідні інструменти та матеріали і провести грамотну рекламну кампанію. В даному випадку ідеальна реклама — це демонстрація реальних результатів. Обов’язково створіть портфоліо готових робіт, змонтуйте відеоролики, в яких покажіть стан підлогового покриття до обробки і після, використовуйте всі можливі рекламні носії, включаючи Інтернет і дошки оголошень. Ваша цільова аудиторія — це не тільки власники гаражів. Це також власники парковок, складських приміщень, цехів, майстерень різного типу. Пропоноване рішення — це чудовий старт для розвитку власного бізнесу!

Share your thoughts