Промисловий альпінізм як бізнес

Промисловий альпінізм украй затребуваний в наш час. Професіонали в цій області надають найширший спектр послуг, в числі яких розвішування рекламних банерів, облицювання будівель на висоті, миття вікон, збивання бурульок, підрізання дерев і т. д. Створивши власне агентство промислового альпінізму, можна отримати стабільно високий дохід. При цьому підприємець-початківець може виступати в ролі посередника. Головне — набрати гарну команду фахівців і володіти правильною бізнес-хваткою.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основне завдання бізнесмена — зробити грамотну рекламну кампанію і забезпечити своїх співробітників безперебійним потоком замовлень. Обов’язково потрібно орендувати невеликий офіс для роботи з клієнтами та придбати все необхідне обладнання. Сума стартових вкладень становить близько 500 000 рублів.

Треба зазначити, що послуги затребувані цілорічно. Навіть облицюванням будівель можна займатися не тільки в теплу пору року, але і в зимовий період — сучасні матеріали дозволяють. Але тут важлива кваліфікація працівників. Якщо у промислових альпіністів є сертифікат для виконання висотних робіт, але немає будівельно-оздоблювальних навичок, то їх простіше перенавчити цьому ремеслу за свій рахунок. Вкладення гарантовано окупляться.

Рентабельність бізнесу оцінюється в 25-30%. Якщо підійти до реалізації проекту грамотно, то всі вкладення можна окупити вже через рік роботи. Терміни окупності можна знизити, якщо проявити креативність і надавати нестандартні послуги, наприклад, в event-індустрії, тобто влаштовувати незвичайні висотні привітання і сюрпризи — таких замовлень теж буває чимало.

Share your thoughts