Промислова засолювання огірків

На солоних і маринованих огірочки примудряються робити бізнес навіть вітчизняні пенсіонерки, займаючись консервуванням в домашніх умовах. Солоні огірки — ходовий товар у нас в країні, тому, організувавши бізнес з промислової засолюванні, можна отримати стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Розрахунки досить прості. Для того, щоб справити 1000 кг солоних огірків, необхідно трохи більше тонний свіжої овочевої культури, а також інші добавки та спеції за рецептом. Сьогодні існують автоматизовані лінії, завдяки яким всі процеси, які раніше виконувалися вручну, значно прискорилися. Сучасне обладнання самостійно промиває вихідна сировина, обробляє парою тару, вкладає в неї огірочки і розливає розсіл. Апарати для пастеризації і закрутки купуються окремо.

Звичайно, прибутковість бізнесу залежить від якості продукції і налагодженості каналів збуту. Але практика показує, що при грамотному підході вкладення в обладнання окупають себе протягом одного урожайного сезону. Солоні огірочки у всі часи були бажаними гостями на столах наших співвітчизників, тому бізнес має величезні перспективи.

Share your thoughts