Прокидатися по-королівськи: Інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Мало кому приносить задоволення прокидатися по дзвінку, але це необхідно. Навряд чи хтось ставить будильник для власного задоволення, щоб знову почути вже приїлися мелодію.

Нова бізнес-ідея — будильник WakeBot — це сервіс, що допомагає швидше піднятися з ліжка. Він налаштований так, що разом з дзвінком будильника власникам смартфонів розкажуть про свіжі новини, і, грунтуючись на вашому місце положенні, складуть прогноз погоди. WakeBot повідомить вам про акції і знижки на сьогодні.

Так само новий будильник можна запрограмувати на те, щоб щоранку він озвучував список майбутніх справ, які до цього ви записали до себе в нотатки або відзначили в календарі.

Творці проекту кажуть, що поки не влаштовували офіційних досліджень для нового сервісу, і ще не ясно, чи сприяє це додаток швидкому пробудженню. Але за словами, директора WakeBot після дзвінка будильника йдуть головні новини до цього годині які миттєво захоплюють вашу увагу і допомагають швидше відійти від сну. Прокидатися і відразу ж дізнаватися щось нове набагато зручніше, ніж кожен день вставати під одну і тугіше вже обридлу мелодію.

Але поки що WakeBot доступний не для всіх. Його можуть замовити лише власники смартфонів на базі iOS.

Поділіться своєю думкою