Прокат веломобілів: бізнес-ідея у сфері сервісу, в маленькому місті, для початківців

Назва «веломобіль» говорить сама за себе. Цей незвичайний транспорт дійсно можна описати як гібрид велосипеда та машини: їдеш собі не поспішаючи, крутиш педалі і насолоджуєшся навколишніми краєвидами і спілкуванням з друзями. Адже на відміну від звичного велосипеда на веломобиле можуть розміститися відразу два, чотири або шість чоловік. При цьому не потрібно стежити за рівновагою: чотири колеса забезпечують стійкість цього транспорту і просто не дадуть веселій компанії перевернутися.

Такий веломобіль просто незамінний там, де потрібно піти велику відстань, наприклад, у величезних парках або протяжних на кілька кілометрів в довжину набережних. Замість того, щоб мучити свої ноги походом під палючими променями сонця, багато хто з радістю орендують на годинку-інший веломобіль.

І, що особливо важливо для підприємця, навряд чи знайдеться хоч одна людина, яка захоче купити веломобіль для себе, адже вдома його просто ніде розмістити.

А тому відвідування прокату — єдина можливість покататися на чотириколісному диво, чого не скажеш про стандартних велосипедах.

Найкраще організовувати бізнес по прокату веломобілів в невеликих містах. У великих мегаполісах до них вже звикли, та й конкуренція велика. А ось в маленькому містечку «великий» на чотирьох колесах здатний зробити вау-ефект одним своїм виглядом. Звичайно, за умови, що інших аналогічних прокатів немає.

Ідеальне рішення — відкрити прокат веломобілів в курортному місті.

Натовпи туристів, що гуляють по вулицях, забезпечать стабільний попит і дозволять непогано заробити. Потрібно лише вдало вибрати місце для свого бізнесу, тому придивіться до найбільш відвідуваним зон свого міста, отримаєте дозвіл від адміністрації і починайте роботу.

Перш за все, для старту бізнесу доведеться закупити кілька веломобілів. Бажано, щоб у вашому «велопарку» були моделі на два, чотири і шість місць. Ціни на веломобілі можуть відрізнятися в залежності від кількості місць і комплектації.

Варто відразу обмовитися, що хороший веломобіль коштує недешево. Приміром, чотиримісний агрегат марки Smart Impressive, обладнаний сонцезахисним козирком і розрахований на комерційне використання, коштує більше 200 тис. рублів. Але, за запевненням виробників, веломобіль швидко окуповується, оскільки його не потрібно то і справа лагодити, а значить простої мінімальні.

Ось що дійсно може негативно вплинути на роботу незалежно від того, наскільки надійні веломобілі ви закупили, так це погода. При чому варто побоюватися як дощу і холоду, так і занадто сильної спеки.

Швидше за все, коли температура в місті перевалить за +30С, люди підуть відпочивати на пляж, а не крутити педалі під палючим сонцем.

Щоб покрити збитки від простоїв із-за дощів або задухи, не лінуйтеся виходити на роботу у вихідні і в дні загальноміських свят. За день роботи під час масових народних гулянь можна заробити чи не більше, ніж офісні клерки отримують за місяць праці.

Бізнес по прокату веломобілів, як і будь-який інший сезонний бізнес, залежить від примх погоди і пішохідного трафіку. Однак завдяки своїй простоті він непоганий для того, щоб спробувати себе в ролі підприємця.

Поділіться своєю думкою