Прокат валіз: бізнес-ідея для початківців, у сфері сервісу, в маленькому місті, мінімальні вкладення, домашній бізнес

Що тільки не пропонують сьогодні підприємці взяти напрокат: понициклы, дитячі коляски, шикарні вечірні сукні та дивовижні транспортні засоби на зразок тагабайков або сігвеях. Виникає закономірне питання: чим валізи гірше?

Звичайно, валіза цілком можна купити і в особисте користування. Але виникає цілий ряд причин, по яких це — далеко не завжди найкращий вихід із ситуації. По-перше, коли зазвичай з’ясовується, що валізи немає або він зламаний? За пару днів, а то і зовсім за пару годин до вильоту. Є в таких умовах час бігати по магазинах у пошуках валізи? Звичайно немає.

По-друге, хороший добротний валізу, в який можна упакувати все потрібне для сім’ї, коштує не одну тисячу рублів. А адже куди приємніше витратити ці гроші на сувеніри або екскурсії.

Ну і по-третє, як часто пересічний чоловік їздить у відпустку? Як правило, 1-2 рази в рік на два тижні. Все інше час валізу за непотрібністю змушений самотньо і сумно припадати пилом на антресолях. Адже не в кожній квартирі є потаємний темний куточок спеціально для валізи.

Звідси виходить, що валізу напрокат — дуже навіть непогана ідея. Потрібно просто зробити цю послугу доступною за ціною для тих, хто обмежений у коштах, і організувати доставку для тих, хто згадав про багажі тільки перед вильотом.

Що найцікавіше, щоб організувати бізнес по прокату валіз, потрібно всього дві речі: по-перше, самі валізи, по-друге, зручний сайт, на якому можна вибрати і сплатити зацікавив валізу.

Що стосується валіз, на перших порах достатньо купити 5-10 штук. Майте на увазі, валізи мають бути достатньо якісними. Китайськими виробами обійтися не вдасться, адже експлуатувати їх буде маса людей, а значить зростає і ризик поломки.

З розробкою сайту проблем виникнути не повинно. Довірити її можна досвідченому виконавцю, а оскільки ресурс не буде технічно складних, великих грошей він теж коштувати не буде.

Наступне завдання — налагодити прийом замовлень. Потрібна людина, яка буде підтверджувати їх і передавати в службу доставки. На перших порах біля керма цього процесу може стати і сам підприємець. Ну а що стосується доставки, її завжди можна передати на аутсорсинг. Благо, компаній, готових взяти на себе цю роботу, на ринку більш, ніж достатньо.

Приділіть увагу рекламі. Ідеальні варіанти для новачка — пошукове просування та соціальні мережі. Вони і потенційних клієнтів приведуть прямо на ваш сайт, і божевільних бюджетів, на відміну від телебачення, не вимагатимуть.

Даний вид бізнесу підійде новачкам, оскільки не вимагає дуже великих вкладень, так і вузько спеціалізованих знань не вимагає. Більше того, працювати за такою схемою можна в маленькому місті, адже з часом охоплення бізнесу можна і розширити, вийшовши в інші населені пункти самостійно або з допомогою партнерів.

Поділіться своєю думкою