Прокат понициклов: бізнес-ідея для початківців, минимлаьные вкладення, в маленькому місті, у сфері сервісу

Фраза «Все найкраще — дітям» відома нам з малих років. Сьогодні найяскравіше її підтвердження — численні парки розваг з атракціонами, ігровими автоматами й іншими залучають дітей «штучками». Діти люблять цікаво проводити час, а батьки з усіх сил намагаються порадувати свого малюка. Так чому ж не заробити на цьому, приклавши мінімум зусиль?

Чи можна уникнути реєстрації ІП, закупівлі дорогого ігрового устаткування і витрат на зарплату персоналу? Легко. Бізнес-ідея прокату поні — тому підтвердження.

Що потрібно підприємцю?

 • Ділянка від 4 до 10 кв. м. в торговому центрі
 • Понициклы, на яких, власне, і будуть кататися діти
 • Вартість побутових понициклов в Інтернет-магазинах варіюється від 9 до 15 тис. рублів. Варто звернути увагу на переваги потенційних клієнтів (не забути про рожевих кониках для дівчаток і лицарських конях для хлопчиків).

  Головний плюс цієї бізнес-ідеї — низька вартість оренди. Вам не доведеться віддавати хазяїну приміщення більше половини виручки, адже місце, яке займає одна конячка — поницикл мінімальне.

  Не варто також забувати, що в теплу пору року (орієнтовно з квітня по вересень) понициклы можна розмістити і в громадських місцях для прогулянок (парки, сквери, набережні).

  Що стосується реклами, то в даному сегменті все відбувається за улюбленою підприємцями технології «сарафанного радіо». Варто одній родині залишитися задоволеними від катання їх чада на поні, як вони неодмінно поділяться враженнями зі своїми друзями, і наступного разу прийдуть кататися разом.

  Однак для того, щоб бути поміченим, підприємцю варто придумати якусь фішку. Наприклад, видавати хлопцям якийсь аналог водійських прав — карту наїзника. По-перше, це приверне увагу дітей і їх батьків (дрібниці в цьому питанні дуже важливі), по-друге, стане наочною рекламою вашої компанії (яскравий логотип на «права» зробить свою справу).

  Що на рахунок конкуренції, запитаєте ви?

  Безумовно, сегмент дитячих розваг сьогодні — популярний справу серед підприємців. Однак, подумайте самі, чи часто ми бачимо черги в дитячих парках? Думаю, кожному знайома фраза «Зараз, хлопчик покатається, потім сядеш ти». Дітей багато, відповідно, необхідно велика кількість іграшок. Так що в даному випадку поні багато не буває.

  Даний вид бізнесу підійде початківцям підприємцям: тим, хто вже накопичив певний капітал, але ще не готовий «вливатися» у великий ринковий сегмент в силу відсутності досвіду. Більш того, прокат поні — відмінний вид заробітку за сумісництвом.

  Поділіться своєю думкою