Прокат милиць

Чудовим підмогою для людей, тим чи іншим чином пов’язаних з медициною, стане бізнес по прокату милиць. Звичайно, зайнятися цією справою може будь-хто, але медпрацівників і обслуговуючого персоналу лікарень набагато легше знайти клієнтів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Не секрет, що відвідувачів у травмпунктах предостатньо кожен день. Нещасні випадки, що спричинили за собою травми нижніх кінцівок, змушують хворих вдаватися до допомоги милиць, щоб забезпечити собі можливість пересування. Милиці нині коштують недешево і купувати їх за роздрібну вартість немає сенсу заради тимчасового користування. Набагато простіше взяти необхідний аксесуар в оренду.

Для організації імпровізованого пункту прокату милиць не потрібно значних стартових вкладень. 100 000 рублів буде цілком достатньо, щоб придбати партію якісних німецьких виробів. Якщо такої суми не є, можна заощадити, купивши подержаные милиці.

Нова продукція з заводу, в будь-якому випадку, не буде коштувати вище 1800 рублів. З одного орендаря можна брати в середньому по 600-700 рублів. При цьому обумовлюється, що милиці даються в користування на необмежений термін, до повного одужання. Таким чином, одна пара «помічників» окупиться вже з 2-3 клієнтів.

Дуже зручно, що немає необхідності витрачатися на рекламу. Вся цільова аудиторія зосереджена в одному місці — клієнти самі приходять до травмпункту. За статистикою, початкові вкладення окупляться приблизно через 6 місяців, а після цього стабільний дохід забезпечений на роки вперед.

Share your thoughts