Прокат лімузинів

Незважаючи на засилля найрізноманітніших іномарок у нашій країні, лімузини, як і раніше в тренді. Ці шикарні машини беруть в оренду з різних приводів — на весілля, для виписки з пологового будинку, для зустрічі важливих партнерів по бізнесу, на випускний і т. д. Заснувавши власний бюро оренди лімузинів, можна отримати стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, щоб стати підприємцем у лімузинною сфері, необхідно ці лімузини купити. Якщо фінанси не дозволяють сильно розвернутися, можна почати з покупки одного транспортного засобу. Стоїть новий лімузин не менше 5 000 000 рублів. Ціна на деякі моделі доходить і до 10 000 000. Заощадити можна, придбавши б/у автомобіль за 2-3 мільйони рублів.

Щоб побороти конкурентів, якщо такі є у вашому населеному пункті, доцільно на початковому етапі встановлювати мінімальну вартість послуг. Наприклад, у будні дні прокат лімузинів коштуватиме 300 рублів за годину користування, а в свята і вихідні цінник збільшується вдвічі. Якщо у вас є водійське посвідчення потрібної категорії і досвід водіння, то на перших порах можна самому виступати в шоферської ролі, не наймаючи працівників зі сторони. Необхідність у додаткових водіїв з’явиться зі зростанням доходів і розширенням автопарку.

Величезною популярністю у молоді користуються так звані лімузин-паті. Організація такого заходу обійдеться вашим клієнтам в 10-15 тисяч рублів. При цьому витрати будуть невеликими: досить придбати мінімальний набір легких закусок, алкоголь і створити святкову атмосферу в салоні. Для таких випадків стане в нагоді караоке-система.

Як показує практика, навіть при невеликому навантаженні лімузин здатний принести своєму власникові до 300 000 рублів чистого прибутку на місяць. Якщо автомобіль здається в оренду хоча б на пару годин щодня і, плюс, з його участю обслуговується декілька великих вечірок щомісяця, то окупити витрати на його придбання можна вже через 7-12 місяців.

Share your thoughts