Прокат костюма Діда Мороза

Напередодні Нового року заповзятливі бізнесмени шукають різні способи для заробітку. Сезонний бізнес хоч і не дає цілорічного фінансового забезпечення, але дозволяє зібрати хороший стартовий капітал для реалізації інших, більш вигідних проектів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Отже, у передноворічній суєті є свої плюси: чималий дохід здатна принести послуга прокату костюма Діда Мороза.

Якщо у вас є швейні таланти, виготовити костюм можна самостійно. Але в цьому бізнесі важливіше кількість, а не якість, тому перейматися, можливо, не варто — закупити дешеві китайські вироби (штук 5-6) по 3000-5000 рублів кожне. У Росії, до речі, також виробляють вбрання для Дідів Морозів, але коштують вони рази в 3 дорожче. Для підприємця-початківця це дуже відчутна переплата. Але пам’ятайте: річ з Китаю видно відразу. Так що вирішувати все-таки вам, яку продукцію ви захочете запропонувати клієнтам.

Орендна плата за один комплект складе не менше 1000 рублів. Одне виріб в сезон можна здавати в оренду до 20 разів. Тобто, з 5-ти костюмів ви отримаєте приблизно 87 000 рублів. Відкидаємо витрати на закупівлю — вважаємо прибуток!

Можливо, дохід вам здається невеликим, але пам’ятайте: костюми у вас вже є, і в наступному році не доведеться витрачатися на їх купівлю. Отже, прибуток буде набагато вище! І так щороку!

Share your thoughts