Прокат ігрових приставок

Пограти в приставку люблять дуже багато хто з самого дитинства. Але придбати сучасне дороге обладнання для ігор не кожному по кишені. Та й рентабельність такого придбання під питанням. Адже не факт, що приставка за десятки тисяч рублів не набридне вже через місяць—півтора. Практика показує, що заради розваги люди все частіше звертаються в пункти прокату ігрових приставок, і власники подібних закладів мають досить стабільний дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Варіантів реалізації проекту два: можна здавати приставки в домашнє користування, а можна відкрити невеликий ігровий зал, обладнавши його технологічними новинками і колекціями популярних сучасних ігор.

Для початку можна закупити вживані моделі пристроїв в хорошому стані. Така апаратура набагато більш вигідна для бізнесмена-початківця з фінансової точки зору, але при цьому не менш функціональна. Обов’язково створіть велику ігротеку, адже на прокат можна здавати не тільки ігрове обладнання, але і просто диски з іграми. Наприклад, один диск до Соні Плейстейшн коштує не менше 3000 рублів. Не кожен, навіть самий затятий ігроман, дозволить собі таку покупку, а от взяти за помірну плату — цілком!

Орендна плата за приставку починається від 700 рублів на добу, за диск — від 100 рублів на той же період. Оперативна окупність очевидна!

Share your thoughts