Прокат електромобілів для дітей

Бізнес на організації дитячих розваг по праву вважається одним з найбільш цікавих і прибуткових. Прекрасним сезонним проектом на весняно-літній період може стати відкриття прокату електромобілів для дітей.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно ж, найкраще місце для прокату — це міські парки культури і відпочинку, багатолюдні сквери. Електромашинки і електромотоцикли користуються величезним попитом і практично ніколи не простоюють без діла. Вартість однієї поїздки тривалістю 10 хвилин становить не менше 100 рублів. Ціновий діапазон самої техніки починається від 4000 рублів і доходить до 50 000. Оптимальним рішенням стане купівля декількох моделей по 7-8 тисяч рублів.

Розрахунки досить прості: один електромобіль приносить своєму власникові близько 3000 рублів прибутку (при роботі 10 годин на добу). Оператор атракціону отримує 750 рублів із цієї суми. Плюс, оренда місця варто ще близько 500 рублів. Таким чином, чистий прибуток господаря машинки становить 1750 рублів в день. Тобто витрати окупаються не більше, ніж за 7 днів!

У цьому бізнесі головне — розторопність. «Полювання» за вільним місцем у хорошій парковій зоні потрібно починати заздалегідь, так як бажаючих досить багато.

Почати варто з придбання відразу 4 одиниць техніки. В день вони будуть приносити близько 12 000 рублів. З них чистий прибуток бізнесмена — 10 750 рублів. Тобто 25 робочих днів в місяць дадуть можливість заробити до 270 000 рублів! Непогано для початківців, неправда?

Share your thoughts