Прокат дитячих автомобілів: бізнес-ідея для початківців, в маленькому місті, в сфері сервісу, мінімальні вкладення.

Сезонний бізнес з невеликими вкладеннями — відмінний спосіб заробити кошти на те, щоб з часом запустити більш серйозний проект, що приносить постійний дохід. Але, погодьтеся, набагато приємніше, якщо з настанням холодів ваше сезонне справа не закриється, а продовжить роботу в новій локації.

У цьому зв’язку цікавим є бізнес по організації прокату дитячих автомобілів, які влітку будуть користуватися великою популярністю в парках і скверах, а взимку їх можна перенести в торгово-розважальний центр.

Перш за все, щоб почати бізнес по здачі в прокат дитячих автомобілів, вам потрібно вибрати місце.

Успіх справи буде залежати від вдалого розташування.

Щоб не помилитися з вибором місця, вивчіть його досконально. Виділіть один будній і один вихідний день, розташуйтеся зручніше і рахуйте. Рахуйте скільки мам та татусів з дітьми проходить повз, в який час потік пішоходів особливо активний. Якщо в місті вже є аналогічні прокати, вивчіть їх. Не зайвим буде з’ясувати, в який час трапляється наплив бажаючих покататися, яка вартість прокату і т. д.

Як тільки визначитеся з місцем, приступайте до переговорів про оренду. Майте на увазі, процес може сильно затягнутися. Якщо не подбати про все заздалегідь, ви ризикуєте відкритися тільки до закінчення літнього сезону.

Наступний крок — купівля самих машинок. Вони представлені двома великими групами: машинки-каталки, в яких дитина сам відштовхується ніжками, і дитячі електромобілі, оснащені двигунами. Має сенс зосередитися саме на другій групі, хоча електромобілі і коштують на порядок дорожче. Зате кататися на них цікавіше, а значить і попит на такі авто куди вище.

Приготуйтеся до того, що таких электромобильчиков доведеться купити не менше п’яти. При чому всі вони повинні бути різними, щоб малюки могли вибирати, на чому прокотитися: червоному кабріолеті, копії BMW X6 або крихітному джипі. Врахуйте, що якщо ви плануєте працювати тільки в літній сезон, взимку техніку доведеться десь зберігати.

Щоб заощадити на початкових вкладеннях, в перший час здавати машинки в прокат можна самостійно, не наймаючи продавця. Ну а тим, кого проводити цілі дні під палючим сонцем не тягне, доведеться найняти співробітника. Але потрібно відразу продумати міри безпеки, щоб ваш продавець не складав частину виручки в свою кишеню.

Ще одне важливе питання для початківців — ціноутворення.

Ціна встановлюється за час прокату. Зазвичай це 10 хвилин, 30 хвилин або годину. Встановлюючи вартість, враховуйте свої витрати на оренду і зарплату продавцеві, а також вартість послуг в інших прокатах.

Бізнес по прокату дитячих автомобілів хороший для тих, хто тільки пробує свої сили в бізнесі. Він не вимагає серйозних вкладень та експертних знань, що робить його прекрасною стартовим майданчиком для підприємців-початківців.

Поділіться своєю думкою