прокат автомобілів, що простоюють в аеропорту

Пара підприємливих молодих людей, жителів Австралії, розробила унікальний у своєму роді бізнес-проект, який приніс їм запаморочливий дохід. Початківці підприємці помітили цікаву схему: багато австралійців приїжджають в аеропорт на власному транспортному засобі і перед посадкою на рейс залишають його на платній стоянці. Далі після прибуття в пункт призначення їм доводиться орендувати інший автомобіль, щоб вільно і швидко пересуватися. Таким чином виходить, що, наприклад, 10 днів стоянки обходиться власникам авто у кілька разів дорожче, ніж квиток на літак.

Бізнесмени ж запропонували людям вихід із становища: вони надають місця для безкоштовного паркування в тому випадку, якщо господар машини дозволить під час своєї відсутності здавати його «залізного коня» в прокат.

Так на світ з’явилася компанія під назвою Carhood, що дає можливість мандрівникам не тільки виключити переплату за паркувальне місце, але і заробити на особистому автомобілі в свою відсутність.

Засновники бізнесу пропонують власникам транспорту 25% від вартості прокату.

Автомобіль страхується за всіма правилами на випадок аварії, і його повертають власнику ідеально чистим і технічно справним (це умова прописується в договорі окремим пунктом).

Всього за півтора року існування фірми її засновники заробили близько півмільйона доларів, і прибуток їх зростає в геометричній прогресії.

Поділіться своєю думкою