Прогулянки на повітряній кулі

Сьогодні набирають велику популярність екстремальні види відпочинку. До таких належить і катання на повітряній кулі, яке може принести непоганий дохід починаючому бізнесменові.

Звичайно, для початку потрібен значний капітал — близько 3,5 млн рублів. Цієї кількості грошей вистачить, щоб купити 3 якісних аеростата і необхідні витратні матеріали.

Купуючи повітряні кулі, краще розглядати моделі, кошики яких вміщують не менше 4-х пасажирів. Чим більше місткість, тим вище прибуток.

Як правило, щоб політати на повітряній кулі, одна людина сплачує від 10 до 15 000 рублів.

Тобто, шляхом нескладних підрахунків можна зрозуміти, що навіть один політ у день принесе не менше 50 000 рублів.

Щоб розпочати бізнес, варто подбати про наявність власного офісу, де можна приймати клієнтів. Необхідно враховувати, що катання на повітряній кулі — задоволення не з дешевих, і постійна клієнтська база навряд чи набереться. Тому необхідно подбати про гарну рекламу в ЗМІ, соцмережах, друкованих виданнях.

Важливо розуміти, що повітряна куля можна експлуатувати не завжди: похмура і вітряна погода можуть створити небезпеку для пасажирів.

Щоб отримати додаткову прибуток, можна пропонувати великим компаніям розміщувати їх рекламу на аеростатах — це ефективне просування бренду, який обов’язково принесе нових клієнтів.

Поділіться своєю думкою