Прогулянки і шоппінг в онлайн-місті: інноваційні ідеї

А як ви дивитеся на ідею пожити деякий час у віртуальному місті?

Не так давно компанія Timefire VR ознаменувала вихід своєї нової продукції — віртуального простору під назвою «Гипатія». Користувачеві необхідно лише одягнути VR-окуляри, і ось він уже йде по міських вулицях. Що будувати і чим займатися в принципі — вирішувати тільки йому. Дана новинка сподобається людям, що мріють зробити щось неможливе або реалізувати наявний потенціал, по тим або іншим причинам, що не знайшов застосування в реальному житті.

Невиправні шопоголіки можуть влаштувати для себе день покупок, любителі визначних пам’яток — сходити в музей або помилуватися архітектурними спорудами. Ну і, звичайно ж, в цьому місті можна знайомитися. Дана можливість, безсумнівно, сподобається людям, які відчувають незручність при спілкуванні з соціумом.

Очікується, що новий віртуальний місто, розміром в 70 миль стане своєрідною альтернативою звичним, але вже набридли соціальних мереж з їх статикою і нудними чатами. Поспілкуватися тут можна буде з людиною практично з будь-якої країни світу. Тепер пропозицію повечеряти або погуляти онлайн перестане мати жартівливий підтекст.

Поділіться своєю думкою