Прогулянка за гроші: іноземні бізнес-ідеї, для початківців, мінімальні вкладення

Сучасний світ вимагає від людини постійних дій і біганини. Він став настільки метушливим, що навіть друзі і родичі не завжди знаходять час на те, щоб просто прогулятися і поговорити один з одним. Одному дуже заповзятливому людині по імені Маккарті прийшла в голову унікальна ідея, яка полягала в тому, щоб гуляти з людьми за гроші.

Головними якостями, необхідними для даної роботи, Маккарті вважає вміння говорити, слухати і, звичайно ж — ходити. До речі, все, що клієнти розповідають свого супутника під час таких прогулянок, є інформацією, яка не підлягає розголошенню. Так що, спілкуючись з ним, завжди можна бути спокійним з приводу сказаного. До речі, для багатьох людей прогулянки є саме можливістю виговоритися.

Кілометрова прогулянка обійдеться любителям піших походів у 7$.

До речі, бажаючих погуляти за плату виявилося так багато, що незабаром Маккарті був змушений найняти додаткових помічників у своєму місті. У планах підприємця створення спеціального додатка для підвищення якості і швидкості прийому заявок від клієнтів. Варто знати, що цю бізнес-ідею вже скопіювали багато людей, які проживають за кордоном.

Поділіться своєю думкою