Програмування онлайн

Маєте основні навички і знання в області програмування і мрієте удосконалюватися в даній області і далі? Не знаєте, куди подіти власний потенціал і з чого почати? Тоді просто підписуйтесь на новий спеціалізований канал Livecoding.tv.

Підписавшись на даний канал, ви не тільки зможете задати питання, що цікавлять вас справжнім гуру програмування, але і спостерігати за їх роботою практично в режимі реального часу.

Тут же можна побачити і докладно вивчити робочі чернетки веб-майстрів. Проводити спостереження можна тоді, коли вам зручно — хоч протягом круглих діб.

Що потрібно знати перед підпискою на канал? А те, що людям, які не мають конкретних знань і навичок у зазначеній галузі тут робити абсолютно нічого, бо досконало пояснювати «з нуля» вам ніхто нічого не буде. Підсумок: ви просто нічого не зрозумієте, витративши даремно свій час.

Якщо ж ви, дивлячись на роботу майстра, розумієте, що саме він робить, і що за буковки з’являються перед вами на моніторі, а також — можете задавати розумні питання без «води», то вищеописаний новий канал — як раз те, що вам потрібно для підвищення власного рівня знань.

Поділіться своєю думкою