програма оповіщень про незаконні затримання

Вкрай корисний сервіс для багатьох громадян і гостей нашої країни винайшов і вже ввів в експлуатацію борець за права людини Олександр Литреев. Програма під назвою «Червона кнопка» дає можливість законослухняному громадянину швидко подати сигнал правозахисникам у тому випадку, якщо він, на його думку, був незаконно затриманий співробітниками правоохоронних органів.

Додаток для смартфонів працює оперативно. Як тільки людина натискає «Червону кнопку» у своєму мобільному пристрої, правозахисники тут же отримують інформацію про точне місцезнаходження об’єкта і можуть швидко прийти йому на допомогу.

Звичайно, нікому не хочеться потрапити в автозак, а тим більше якщо такий висновок несправедливо. Литреев стверджує, що його «червона кнопка» допоможе урезонити «розперезалися» поліцейських, які люблять час від часу перевищувати свої повноваження.

Також розробник планує викладати інформацію про затримання на загальний огляд в одній з соціальних мереж. Початок активного тестування заплановано на 12 червня 2017 року. Такий сервіс може дуже стати в нагоді активним учасникам масових заходів, мітингів, демонстрацій, парадів.

Поділіться своєю думкою