програма для створення рекламних роликів в Instagram або Snapchat Stories

Корпорація MikMak відома багатьом користувачам мережі Інтернет в якості розробника короткометражних рекламних роликів, які нерідко використовуються для просування і реалізації певних товарів в соціальних мережах. Співробітники компанії дуже точно підмітили, що багато «історії» відомих брендів в соцмережах після викладення на загальний огляд привертають велику кількість нецільової аудиторії. Тобто, говорячи простою мовою, трафік зростає, але продажу не підвищуються.

Причину фахівці MikMak бачать в наступному.

Часто користувачі хочуть просто позбутися від реклами і перегорнути сторінку, але випадково клікають по рекламному банеру і переходять на сторінку бренду.

Нова програма під назвою MikMak Attach допомагає вирішити цю проблему. З її допомогою до рекламного ролику додається додатковий елемент. Розміри його невеликі, але при цьому користувачу зрозуміло, що, активувавши його, можна швидко придбати товар. Якщо ж відвідувач сторінки «клікає» на якесь інше місце, то переходу до купівлі не відбудеться.

Скільки буде коштувати програма, поки невідомо. Але вже ясно, що перед придбанням товарні бренди мають можливість оцінити переваги MikMak Attach в демо-версії.

Поділіться своєю думкою