Програма для автомонтажа відео

Аматорські відеозйомки, з яких потім робляться цілі фільми, сьогодні в моді. Всім людям, що живуть під гаслом «я завжди з собою беру відеокамеру», добре відомо, наскільки складно змонтувати відзнятий матеріал і скільки часу на це йде. Ось Для таких киномонтажников-непрофесіоналів і була створена унікальна комп’ютерна програма під назвою LiveLight.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Програма звичайним способом встановлюється на стандартний смартфон і починає проводити ретельний аналіз ввірених їй відеофрагментів, вирізаючи з них все зайве. Для того щоб порадувати технологічною новинкою користувачів мобільних гаджетів, розробники програмного забезпечення навіть створили власний словник спеціальних монтажних термінів і навчили цьому лексикону програму-робот.

LiveLight з легкістю розпізнає занадто тривалі і часто повторювані фрагменти відео, які виглядають статично і не несуть смислового навантаження. Наприклад, ви знімаєте улюбленого кота з метою дочекатися моменту його пробудження — адже спостерігати за цим дуже забавно. Але процес сну може дуже затягнутися. Програма відразу ж визначить, що це і є «довгий статичний фрагмент», і акуратно обріже середину відеозйомки, зробивши ролик не тільки пізнавальним, але і динамічним.

Практика показала, що LiveLight дозволяє створювати дійсно цікаві відео, які апріорі не здадуться нудними і одноманітними. Тому всім операторам-любителям варто придивитися до цього ноу-хау в галузі кінематографії.

Share your thoughts