Професійне астрологічне консультування – перспективний заробіток: бізнес-ідеї для жінок, мінімальні вкладення, для початківців

Історія розвивається по спіралі — це знають навіть школярі. Тому не дивно, що в наш високотехнологічний вік люди, як і в давні часи, знову все частіше стали звертатися до послуг астрологів. При цьому, якщо раніше астрологічне прогнозування було надзвичайно трудомісткою справою, що вимагає вміння побудови подробнейших карт розташування планет в конкретний момент часу, то зараз, завдяки комп’ютерним технологіям, ця складна і клопітка робота, яка займає багато часу, відійшла на задній план. Розроблено безліч програм, якими користуються астрологи в своїх розрахунках і побудовах.

Недобросовісні ділки від астрології намагаються таким чином отримати максимальний прибуток: своїм клієнтам вони підсовують написані комп’ютерними розробниками інтерпретації астрологічних карт, позбавлені індивідуальності і конкретики. Проте час іде. І якщо десять років тому клієнти таких горе-астрологів ще могли бути задоволені швидко отриманими результатами, то сьогодні практично всім вже добре відомі власні астрологічні характеристики.

Звертаючись до астролога, клієнт бажає отримати точний прогноз, а не загальні фрази, які можуть бути легко застосовні до навколишнього масі людей.

Саме тому заробити на астрологічному консультуванні можуть тільки ті, хто не тільки професійно оволодів основами стародавнього знання в плані розшифровки астрологічних карт, але і володіє досвідом і майстерністю в прогностичних методах.

Починати бізнес з астрологічним консультування можна в інтернеті і по телефону. Починаючи з обслуговування друзів і знайомих своїх знайомих, ви зрозумієте, що реклама може залучити більшу кількість клієнтів. З часом, коли їх число виросте, можна буде орендувати приміщення. Пам’ятайте: набагато більше довіри викликає фахівець, який працює в офісі, ніж удома. Витрати на це зростуть, однак і доходи збільшаться.

Не забудьте оформити індивідуальне підприємництво.

Поділіться своєю думкою