Проектування винних погребів

Кількість поціновувачів елітних алкогольних напоїв зростає щороку. Як відомо, колекційні вина і коньяки вимагають дбайливого відношення до себе і особливих умов зберігання. Ексклюзивний алкоголь прийнято зберігати в спеціальних винних погребах. На проектуванні таких приміщень можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Погріб для зберігання алкогольної продукції роблять дуже часто не тільки в приватних домоволодіннях, але і в готельних комплексах і ресторанах. Територія погреби повинна бути просторою, для його обробки застосовуються особливі матеріали, як правило, дерево. Традиційно в приміщенні обладнується безліч міцних і зручних полиць, на яких пляшки з комфортом зберігаються довгі роки. Важливо, щоб всередину льоху не проникали сонячні промені, в ньому повинна підтримуватися певна температура і вологість повітря (не більше 55%).

Потрібно відзначити, що грамотно спроектувати винний льох під силу далеко не кожному, тому такі послуги цінуються дуже високо. Необхідно продумати все до дрібниць, включаючи дизайн інтер’єру та меблювання. Адже ніщо не повинно завадити збереження належних кліматичних умов.

У Росії бізнес з проектування винних погребів практично не розвинений, ця ніша вільна для підприємців-початківців. Але поодинці вам точно не впоратися, необхідно зібрати повноцінну команду дизайнерів і будівельників, які мають великий досвід роботи у своїй діяльності і зможу втілити в життя будь-які задуми клієнта, а також запропонувати безліч ексклюзивних варіантів на вибір замовника.

Проектування льоху — прибуткове заняття ще і з тієї причини, що будівельні та оздоблювальні матеріали для подібних приміщень коштують недешево, а, отже, роботи оцінюються дорого. Але для процвітання бізнесу необхідно отримати глибокі знання в цій сфері. Дилетантський підхід не принесе результатів, так що, в першу чергу, займіться самоосвітою, а вже потім, коли будете впевнені в своїх силах, починайте реалізацію ідеї.

Поділіться своєю думкою