Проект «Голос» в Інтернеті

На телебаченні сьогодні існує величезна кількість проектів у стилі «Алло, ми шукаємо таланти!», і вони шалено популярні у публіки. Так чому б не запропонувати щось подібне інтернет-аудиторії? Можна не сумніватися, що віртуальне шоу, що дає можливість людям показати, наприклад, свої співочі таланти, буде користуватися неабиякою популярністю.

Суть проекту полягає навіть не в тому, щоб створити справжнє шоу, а в тому, щоб зібрати талановитих людей на одній інтернет-майданчику. У одних буде шанс показати себе, а в інших, у свою чергу, заощадити час на пошуку яскравих, обдарованих особистостей для сцени, кіноіндустрії, зйомок рекламних роликів і т. д.

Вкладень на наповнення ресурсу не потрібно. Люди будуть самі викладати відеоролики з піснями, віршами, прозою. Можливо, варто зробити розділ з текстовими документами для поетів і письменників. Поле для експериментів величезна! Обов’язково дайте можливість зареєстрованим користувачам голосувати за вподобаних «героїв». Спробуйте створити аналог відомого телепроекту «Голос» або хоча б щось схоже.

Звичайно, щоб такий проект мав успіх, необхідно вкластися в маркетинг. Без грамотного розкручування сьогодні нікуди. Але якщо все зробити правильно, в успіху починання можна не сумніватися!

Share your thoughts