проекційна реклама

Бізнес на створення проекційної реклами доцільніше відкривати у великих містах. Бажано вибирати для монтажу проекційного обладнання центральні вулиці населеного пункту, так як реклама в спальних районах менш ефективна, особливо в нічний час доби.

Для початку необхідно вибрати відповідне висотна будівля та оформити договір на установку проекційного обладнання з його власником. Сам фасад споруди порушено не буде, він використовується лише як екран для показу рекламних роликів.

Рекламодавців знайти нескладно.

Їх може бути кілька, так як світлові проектори можна налаштовувати на періодичну зміну зображень. Тобто ви заплатите за оренду одного рекламного місця, але при цьому зможете отримувати прибуток з декількох клієнтів одночасно.

Вкладення потрібні, звичайно, значні — близько 1 000 000 рублів. При цьому 890 000 рублів коштує саме обладнання. Далі потрібно заплатити за підключення до електромереж, споруда захисту для проектора, а також монтаж сигналізації та камери відеоспостереження.

З одного рекламодавця можна брати до 30 000 рублів щомісяця. У місяць можна обслуговувати до 15 клієнтів одночасно. З урахуванням усіх витрат, чистий прибуток складе близько 300 000 рублів. Таким чином, вкладення окупляться за 4 місяці.

Поділіться своєю думкою