Продукти з доставкою додому

Час — наиценнейший сьогодні ресурс, і багатьом його просто не вистачає. Тому доставкою різних товарів на будинок користується все більше споживачів по всьому світу. Затребувана ця послуга і на території нашої країни.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Почати доставочній бізнес не так вже й складно. При зростаючому попиті пропозицій поки мінімум, тому така справа може стати вигідною інвестицією.

Для організації компанії не потрібно витрачатися на оренду приміщень. Досить придбати лише один місткий автомобіль і можна починати, виділивши певну суму на ПММ. З плином часу автопарк цілком можна розширити і скористатися допомогою найманих робітників.

Знайти клієнтів допоможе реклама. Особливий інтерес викликають пропозиції по доставці продуктів у вечірній час, нічні години, а також у вихідні дні. Не варто скупитися на рекламні оголошення. Намагайтеся розміщати їх на всіх доступних ресурсах: всі витрати окупляться з лишком.

Поступово у вас з’явиться власна клієнтська база, що дозволить розширити підприємство і одержувати значний прибуток.

Для початку запасіться сумою 620 000 рублів (купівля авто, реклама, інші витрати). Середній термін окупності — 5 місяців.

Share your thoughts