Продаж живих коралів

На зміну класично акваріумів та їх звичним мешканцям приходять більш оригінальні — морські. Так, сьогодні придбати все необхідне для облаштування мініатюрного коралового рифу у власній квартирі нескладно. Композицію складають всілякі види морських рослин і коралів, а на продажу останніх можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Морські акваріуми необов’язково заповнювати рухомими мешканцями: самі по собі композиції з різних видів коралів представляє художню цінність. При цьому утримувати їх в домашніх умовах досить просто — вичерпну інформацію акваріумісти складають і викладають в вільний доступ на простори інтернету.

Бізнес з продажу акваріумних коралів необхідно починати з пошуку хорошого постачальника. Можна закуповувати корали за кордоном і пропонувати їх до продажу оптовим компаніям в Росії, а можна організувати закупівлю у вітчизняних оптовиків, а продавати товар в роздріб, приватним любителям морської акваріумістики. Це два найбільш перспективні варіанти розвитку подій.

Але найвигідніше самостійно зайнятися розведенням коралів. Організувати власну коралову ферму можна буквально на підвіконні. Корали при належному догляді досить швидко розростаються, і сегменти імпровізованого океанського рифу можна легко продавати навіть через Інтернет, не кажучи вже про спеціалізованих торгових точках.

Також можна продавати повноцінні композиції в акваріумах: вартість інсталяцій такого типу дуже вражає, при цьому попит на них не падає протягом багатьох років. Акваріуми з морською флорою і фауною дуже часто купують у подарунок.

Ваше справу обов’язково буде процвітати, якщо ви підійдете до вивчення коралової діяльності грунтовно. Морська акваріумістика — не просто хобі: з великим успіхом можна пропонувати послуги обслуговування коралових акваріумів і таким чином в рази збільшувати масштаби цільової аудиторії.

Share your thoughts