Продаж їжі в пробках

Автомобільні пробки вже давно стали невід’ємною частиною життя сучасних мегаполісів. Щодня сотні і навіть тисячі втомлених і голодних автомобілістів простоюють годинами в заторах, сподіваючись скоріше потрапити додому, повечеряти. Але далеко не завжди це можливо. Таким чином, звичайні водії і пасажири різних віків і професій перетворюються в шикарну цільову аудиторію для початківців бізнесменів. Організувавши продаж їжі в пробках, можна побудувати прибутковий бізнес.

Реалізувати подібний проект можна самостійно, тобто одноосібно. Але якщо ви відчуваєте в собі задатки керівника, поспішіть ними скористатися. Зберіть команду симпатичних, усміхнених і комунікабельних молодих людей і дівчат (відмінно підійду студенти), які за певну прибуток від продажів будуть готові пропонувати автолюбителям, що застрягли в заторах, утамувати відчуття голоду. Заздалегідь складіть оптимальний пакет продуктів. Попитом неодмінно будуть користуватися банальні бутерброди, шоколадки, чіпси, йогурти, фрукти, різні напої (соки, кава, чай, мінералка і т. д.).

Як це ні парадоксально, але спритно лавіруючи між «пробкових» автомобілів, можна заробляти не менше, ніж в стаціонарному продуктовому магазині, адже ціни в дорожніх заторах встановлюються більш високі. Наприклад, купивши яблуко за 10-15 рублів, його реально продати, як мінімум, в 2 рази дорожче. Звичайно, частина доходу буде йти на оплату праці продавцям, але щомісячна прибуток при грамотній реалізації бізнес-ідеї цілком може вас здивувати!

Share your thoughts