Продаж ялинок: бізнес-ідеї для початківців, у сфері сервісу, мінімальні вкладення, для початківців

Напередодні Нового року дуже великим попитом користуються ялинки. Не дивно, адже ялинка вже давно стала традиційним новорічним символом. Ажіотаж починається приблизно за два тижні до самого свята, і за цей час можна непогано заробити, якщо знати як.

Організувати торгівлю ялинками простіше, ніж здається. Перше, що потрібно зробити — отримати спеціальний дозвіл в міській адміністрації. Там же вам виділять торгове місце. Якщо хочете, ви можете запропонувати свою точку. Бажано зробити це за місяць-півтора до відкриття.

Коли всі адміністративні перепони пройдені і документи на руках, пора займатися оптовою закупівлею ялинок. Кращий варіант — це покупка без посередників. Щоб зробити так, треба звернутися у ваше місцеве лісове господарство та проконсультуватися з адміністрацією. Бажано вирішити всі питання до 1 грудня — початку вирубки ялинок.

Швидше за все вам потрібно буде зв’язатися з лісником. З ним ви зможете обговорити обсяг замовлення і деякі нюанси, наприклад, можливість бути присутнім при вирубці. Це дуже важливо, тому що гарна ялинка — штучний товар. Найдорожчими вважаються дерева від 1,5 до 2 метрів у висоту, пишні, без жовтизни.

Добре заробляє той, хто може запропонувати ялинки кращої якості. При купівлі дерев вам повинні видати товарно-транспортну і податкову накладні. Ці документи завжди повинні бути у продавця під рукою.

У різних містах порядок продажу ялинок і правила організації торговельної точки розрізняються. Десь (наприклад, в Москві) для цього потрібно спеціальне оформлення ялинкового базару (вивіска, прейскурант, книга скарг і пропозицій тощо), де можна торгувати прямо з вантажівки. Ознайомтеся із правилами у вашому місті.

Відкривати торгівлю можна приблизно за два тижні до Нового року. Самий пік починається за 3-4 дні до свята. Як і в будь-продажах, результат багато в чому залежить від умінь продавця. Хороший зазивала може робити по 2-5 тис. рублів чистого прибутку в день. За два тижні з однієї точки можна виручити від 30 до 70 тис. рублів. Разом з ялинками також можна продавати іграшки, мішуру, новорічні подарунки. Це додатково збільшить дохід на 10-15%

Продаж ялинок навряд чи стане повноцінним бізнесом. Однак це хороший спосіб «підняти» початковий капітал для втілення інших ідей.

Поділіться своєю думкою