Продаж якісного гумору

Хороша жарт здатна зарядити позитивом на весь день. У здорової частці якісного гумору потребуємо ми всі. Саме якісного! Чого, на жаль, не можуть нам надати сучасні ЗМІ. Гумористичні передачі переповнені «чорним гумором». Жодна ефірна хвилина не обходиться без розмов про наркотики, алкоголь, цигарки, сексуальні пристрасті і т. д. Звичайно, опуси про недоліки інших людей — це смішно, якщо б в реалі не було так сумно… Так от, якщо ви вмієте жартувати яскраво і по-доброму, володієте такими якостями як комунікабельність, товариськість, то ця бізнес-ідея — ваш варіант!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть проекту в наступному. Ви створюєте невелику компанію і робите їй гарну рекламу в соцмережах. Головна мета вашого нового підприємства — підняти настрій клієнтам ексклюзивним гумором власного виробництва, а не дешевим плагіатом, якими рясніють сторінки Інтернету. Працює це так: людина телефонує на вказаний вами номер телефону і отримує заряд позитивних емоцій!

Цільова аудиторія бізнесмена-початківця дуже обширна. У всіх трапляються дрібні неприємності, які псують життя. Навіть погана погода впливає на настрій людини. І як же це приємно, що можна подзвонити в «гумористичну службу допомоги» і, насолодившись парою-трійкою яскравих фраз, стати добрішими і веселіше.

Сервіс, співробітники якої готові скрасити похмурі сірі будні, напевно буде користуватися попитом. Тому вносити різноманітність в людське життя і отримувати від цього прибуток цілком реально!

Мінімальний стартовий капітал. Заявити про себе допоможуть не тільки соціальні мережі, але і «сарафанне радіо». Бізнес-ідею можна реалізувати прямо у власній квартирі. Немає вкладень — значить, немає ризику прогоріти. Тому, якщо ви веселий, життєрадісний, товариський і дотепний генератор гумору, то неодмінно варто спробувати!

Share your thoughts