Продаж вегетаріанського м’яса

Торгових точок, які займаються реалізацією всіх видів м’ясної продукції, сьогодні величезна кількість. А як же бути з тими, чий світогляд опирається вживання м’яса? Адже магазинів для вегетаріанців сьогодні одиниці. Компанія De Vegetarische Slager вирішила виправити ситуацію і відкрити торговий павільйон, в якому можна купити особливу вегетаріанське м’ясо. Незвичайний магазин відкрив свої двері для відвідувачів у Гаазі.

На прилавках можна знайти не тільки відоме всім соєве м’ясо, але і унікальний продукт, приготовлений за ексклюзивною рецептурою співробітників компанії — люпиновое м’ясо.

З назви зрозуміло, що основний інгредієнт у складі цього харчового вишуканості — люпин. Ця добавка користувалася величезним попитом у кулінарів в минулі століття, але з часом була незаслужено забута. De Vegetarische Slager вирішили виправити цю помилку і відновити старовинні кулінарні традиції.

Крім готового рослинного м’яса, в магазині пропонуються цікаві рецепти, за якими можна приготувати апетитні та корисні вегетаріанські страви.
Недолік у торгової точки один, але істотний: ціни на продукти по кишені далеко не кожному. Магазин розрахований, головним чином, на заможних супротивників м’ясної їжі.

Поділіться своєю думкою