Продаж вареної кукурудзи

Варену кукурудзу люблять дуже багато. Різновікова цільова аудиторія допоможе бізнесмену досить швидко окупити початкові вкладення в бізнес з продажу вареного овоча.

Для початку знадобиться близько 100 000 рублів. Ці фінанси слід вкласти в оренду торгового павільйону (щоб можна було займатися торгівлею в цілорічному режимі) та його обладнання, а також на реєстрацію ІП.

Ваша торгова точка повинна бути оснащена хорошим варильної установкою, морозильною камерою і привабливо оформленою вітриною, що дозволяє демонструвати готовий продукт.

При покупці всіх цих агрегатів в комплексі витрати складуть від 45 000 до 60 000 рублів. Щоб продавати варену кукурудзу, необхідно знайти хорошого постачальника замороженої сировини. Незайвим буде поцікавитися у виробника, який сорт кукурудзи він вирощує, так як приємними смаковими якостями відрізняються тільки солодкі сорти.

Прибутковість бізнесу безпосередньо залежить від правильного вибору місця розташування торгової точки. Краще, якщо це буде великий торговий центр з великою прохідністю.

У цій справі не обійтися без пари найманих працівників — продавців.

Собівартість кукурудзяної сировини становить 25-30 рублів. Порція вареної кукурудзи коштує вже не менше 50 рублів. Таким чином, прибуток підприємця складе близько 40 000 рублів на місяць.

Поділіться своєю думкою