Продаж «тікають» будильників

Ранкове стан пробудження, коли до жаху не хочеться вилазити з-під ковдри і йти по справах, знайоме кожному. Особливо в цей момент ненависний будильник, який так і норовить зіпсувати приємні сновидіння. Частенько трапляється, що почувши звук будильника, ми машинально вимикаємо його і продовжуємо спати далі. В результаті отримуємо поспіх, суєту, запізнення і огидне настрій. Але з сучасним годинниковим механізмом, що більше нагадує девайс з майбутнього, ці проблеми залишилися в минулому. Так званий «тікає» будильник гарантовано не дасть вам проспати!

Гаджет під назвою Tocky, творцем якого стала американська студентка Гаурі Нанда, дійсно вміє тікати від господаря. Для цього в його конструкції є спеціальні колеса. Як тільки настав час пробудження, будильник починає видавати гучні звуки і роз’їжджати по кімнаті. Тобто просто протягнути руку і вимкнути його не вийде — треба буде встати з ліжка. Писк девайс може «втекти» в найнесподіваніше місце, наприклад, під диван або під шафу, звідки його складно буде витягти. Тобто, намагаючись виключити невгамовного «пробуждальщика», ви ще встигнете зробити зарядку!

Організовувати продаж незвичайних будильників найзручніше через Інтернет. Створіть власний сайт, групи в соцмережах і займіться просуванням інноваційного продукту. Можна не сумніватися, що росіяни, які люблять поніжитися в ліжку і постійно кудись спізнюються з-за цієї звички, по достоїнству оцінять новинку.

Поділіться своєю думкою