Продаж та встановлення дистанційних вимикачів

Технічний прогрес вносить свої корективи в облаштування побуту громадян нашої країни — з’являються все нові гаджети, покликані зробити життя людей комфортнішим. Одним з таких пристроїв є дистанційні вимикачі світла, на продажу та установці яких можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Дистанційні вимикачі поділяються на кілька видів. Одні з них оснащені датчиками руху і реагують на переміщення об’єкта в просторі. Користувач має можливість налаштувати чутливість пристрою: світло може включатися тільки при появі в кімнаті людини, ігноруючи тварин, або, навпаки, реагувати на всіх. Інші активуються за допомогою звукового сигналу, наприклад, бавовни. Варіантів є досить багато.

Для початку необхідно знайти хорошого постачальника такого корисного обладнання. Проект реалізується дуже просто: ви купуєте вимикачі за оптовою ціною, а перепродуєте роздрібної, роблячи націнку від 50 до 100%. Звичайно, в цьому випадку не обійтися без торгової точки. Як варіант, підійде невелика намет на ринку. Також реалізовувати товар дуже зручно через Інтернет.

Додатково можна пропонувати послуги з монтажу високотехнологічних вимикачів — це також принесе істотний дохід. Головне — правильно побудувати рекламну кампанію. Можна з упевненістю стверджувати, що за привабливе слово «дистанційний» люди будуть готові платити гідні гроші, адже за зручність і комфорт у власному будинку переплатити не шкода.

Share your thoughts