Продаж супів у склянках

Сучасні люди не завжди протягом для знаходять час для повноцінного обіду, вдовольняючись перекусом всухом’ятку. Такий режим харчування негативно позначається на людському здоров’ї. Перші страви в обов’язковому порядку повинні бути присутніми в раціоні, інакше проблем з шлунково-кишковим трактом не уникнути. Тому відкриття точки продажу супів у склянках здатне принести підприємцю вагомий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту досить 700 000 рублів. Цих грошей вистачить на оплату оренди, підготовку торгової точки, закупівлю устаткування, проведення рекламної кампанії, купівлю вихідних продуктів і матеріалів, формування зарплатного фонду і покриття інших дрібних витрат.

Втілити ідею в життя можна на невеликому просторі в 10 кв. м. Це може бути «острівець» у великому торговому центрі з високою прохідністю. Потрібно придбати стійку з прилавком, ваги, мікрохвильову піч, холодильник, блендер, а також термостаканы, які будуть грати роль упаковки для супу. Спочатку меню буде невеликим — достатньо 5-6 позицій (суп-локшина, окрошка, борщ і т. д.). З часом асортимент можна розширювати, запропонувавши цільової аудиторії різні азіатські супи, супи-пюре, вегетаріанські перші страви.

Продаж супів у склянках, при правильному підході до реалізації проекту, здатна приносити до 50 000 рублів чистого прибутку щомісяця. Тобто вкладення в бізнес окупаються досить швидко.

Share your thoughts