Продаж спіральних чіпсів

Фастфуд користується в народі популярністю. Це зручний варіант для швидкого перекусу, в якості закуски до пива і просто як ласощі, особливо улюблене дітьми та молоддю.

Оригінальні продукти швидкого приготування відразу ж користуються підвищеним попитом. Саме тому приготування картопляних чіпсів у вигляді спіралі на паличці може стати досить прибутковим бізнесом.

Потенційних клієнтів нові чіпси залучать оригінальністю свого зовнішнього вигляду. До того ж, якщо покупці цього продукту зможуть спостерігати за всім процесом приготування — це буде ще одним плюсом, підвищує попит. Адже буде не тільки цікаво побачити, як із звичайного бульби, нанизаних на дерев’яну паличку, виходить такий оригінальний продукт — дивовижної форми, великого розміру, але споживачі також зможуть переконатися, що приготований цей вид фастфуду з якісного натурального картоплі у відповідності з гігієнічними правилами.

Для організації виробництва вам знадобляться такі інгредієнти: великі бульби картоплі, рослинне масло, спеції, сіль. Також необхідні будуть дерев’яні палички, машинка для нарізання картоплі, фритюрниця, плита.

Якщо ви будете виготовляти чіпси безпосередньо відразу ж після замовлення, а не про запас, то вам також потрібні будуть паперові пакети в якості індивідуальної упаковки.

Виготовлення спіральних картопляних чіпсів — справа поки незвичайне, але при цьому не вимагає великих вкладень. Для придбання спеціального апарату для нарізки картоплі цілком може вистачити 3-5 тис. рублів. Найдорожчим придбанням буде фритюрниця.

Торгове місце для продажу чіпсів ви можете організувати на відкритому повітрі — в парку, на пляжі, в зоні відпочинку, на території ринку або в торговому центрі.

Підраховано, що початкові вкладення в бізнес з виготовлення та продажу спіральних чіпсів можуть окупитися протягом перших трьох місяців роботи.

Поділіться своєю думкою